Kezdőoldal » Utazás » Európa » Amennyiben a parom nemsokara...

Amennyiben a parom nemsokara hazautazik Romániába, miutan visszajon nekem is 2 het karantenban kell legyek?

Figyelt kérdés
A paromnak haza kell mennie egy hetre, mindketten egy helyre vagyunk bejelemtve - egyutt elunk. Ugy tudom karamtenba kell lennie ahogy hazajott. Ez ram is var ha igy van?

2020. júl. 16. 00:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
78%
nem viszont 2 hétig nem találkozhatsz vele 😩
2020. júl. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor hol lesz karamtenban? Vagy nekem hol kell lennem?
2020. júl. 16. 01:38
 3/21 anonim válasza:
24%
neked otthon neki kell karanténban 🙁
2020. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

:(azt hittem itthon lesz karamtenban

Valami random lakast kap?

2020. júl. 16. 01:51
 5/21 anonim válasza:
11%
igen sajna nem biztos de én így tudom
2020. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Ha a párod átmegy a vizsgán és nem észleltek nála semmi jelet koronavírus esetén haza jöhet ha észleltek egy kevésbé súlyosat akkor házi karantén ha súlyos akkor a kormány által készített kis szobában fog lenni két hétig
2020. júl. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne terjesszünk félinformációkat, hanem nézzünk utána!


A TASZ honlapján nagyon jól össze vannak szedve a leggyakoribb kérdések, ott ez áll:


“ Hatósági házi karanténba helyezték azt, akivel együtt lakom. Rám is a karantén szabályai vonatkoznak?

A karantén elrendeléséről a hatóság mindenki esetében külön-külön dönt (kivéve, ha egész épületeket, vagy akár településeket helyeznek karantén alá, de erről is külön döntés születik). Önmagában a közös háztartásban élő érintett karanténba helyezése miatt senki másra nem vonatkoznak a karantén szabályai. Ez azt jelenti, hogy a többiek, akik nincsenek karantén alatt, elhagyhatják az otthonukat. Ha pedig a velünk egy háztartásban élő személy fertőzöttsége beigazolódik, akkor mi is kontaktszemélynek számítunk, ezért a hatóság – külön, ránk nézve – el fogja rendelni a karantént.”

2020. júl. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Te kimozdulhatsz, ő nem. De a két hét alatt érdemes, amennyire csak lehet elizolálódni egymástól a házon belül.
2020. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
48%
Otthon lesz karanténban. Miért kapna másik lakást, vagy honnan? Igen, a karantén rád is vonatkozik. Nem tudom ezen mi nem evidens. Szép lenne, ha az egyikőtök karanténban van, a másik meg simán járkálhatna bárhova. Szerinted így mi értelme lenne a karanténnak?
2020. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
9: Nem vonatkozik rá! Ha már utána nem olvasol, legalább azt olvas már el, amit a 7-es válaszoló beidézett! Ne okoskodj már látatlanban!
2020. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!