Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj, ha 18 év alatt már...

Baj, ha 18 év alatt már késztetést érzek arra, hogy kipróbáljam az e-cigit és az alkoholt?

Figyelt kérdés

Ti mit hány évesen próbáltatok ki először?

Ui.: Alkoholt sem ittam még, és e-cigit sem próbáltam.



2020. okt. 2. 23:45
 1/3 anonim válasza:
100%

Az alkoholt 16 évesen szilveszterkor (akkor is rúgtam be először).

Az e cigi és a hagyományos se "vonz" úgyhogy nem próbáltam és talán nem is fogom

Pénz kidobásnak tartom, és még károsítom magam a környezetet a körülöttem lévőket

2020. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán 9-10 éves lehettem amikor apám adott a söréből, pár kortyot.

12-13 éves kromtól már simán ittam egy pohár pezsgőt szilveszterkor. Karácsonykor 1 deci bort.

Nem lettem alkoholista... Nem jó az alkohol de azert nem kell démonizálni.

Először durvan 17 évesen rúgtam be.

Cigit talan 16 lehettem amikor kiprobaltam, de nem cigiztem kesőbb sem. Félevente talán 1-2 szálat max.

A füvet 19 évesen próbáltam.

Az elektromos cigi teljesen felesleges ha nikotin mentes, nincs értelme olyat szivni. A nikotinosra pedig rászoksz ami felesleges pénzkidobás.

Nem tudom te milyen közegben mozogsz de az én környezetemben már a 15-16 évesek vedelik az alkoholt.

26f.

2020. okt. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk is ez a helyzet. Sőt melyik nap a barátnőmmel sétáltunk az utcán, és jött velünk szembe egy 4-5 srác. 13-14 évesek lehettek, és néhányuknak a kezében egy szál cigi volt. Szóval mi sétáltunk, és amikor odaértek mellénk, az egyik srác a cigi füstjét a pofámba fújta. Hát, én megőrülök.


A rendes cigit nem próbálnám ki, mert felfordul a gyomrom a szagától. E-cigiből pedig a nikotinmenteset valamilyen ízesítésben. Igazából csak azért, hogy tényleg kipróbáljam. Kíváncsi vagyok, milyen.

2020. okt. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!