Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párom gyermekeinek illik...

Párom gyermekeinek illik vennem valamit?

Figyelt kérdés
Relatív friss a kapcsolatunk, a gyerekekről sokat mesél, viszont látni meg nem láttam őket mert anyjuk neveli. Nem sokára itt lesz a nagyobbik születésnap rá egy hónapra a kisebbiknek is. Nem tudom hogy illik ilyenkor venni nekik valami aprosagot? Ismerni nem ismerem őket, azzal sem vagyok tisztában hogy mit szeretnek

2020. okt. 3. 16:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagyon fontos lenne de vehetsz nekik valami kis dolgot csak illemből pl. egy csokit vagy hasonlót.
2020. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Szia. Én édesapám feleségével 3 év után találkoztam először, akkor egy tollat kaptam tőle a nevemmel. Nekem tetszett, szerintem egy kis apróság kulcstartó, toll, fülbevaló ha lány, ha fiú valami fiúsabb szerintem illemből belefér :)
2020. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy 5 meg egy 8 éves fiú lenne szó. Esetleg valami tipp ami hasznos lehet akár óvodába meg iskolába? Vagy bármi aminek fix hogy hasznát vennék akár otthon is. Nekem sajnos még nincs gyermekem, sajnos nem tudom hogy mi az aminek örülnének meg esetleg hasznát is vennék.
2020. okt. 3. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!