Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnak a haverjaim,...

Mit csinálhatnak a haverjaim, msn partnereim, facebook ismerőseim hogy nincsenek fent msn-en vagy facebookon. Ilyen korán alszanak NYÁRON?

Figyelt kérdés

Ilyenkorra az msn partnereim meg a facebook ismerőseim egy-két kivételével már mind lelépnek, nyáron is, míg én 1-2-ig fent vagyok. Szinte minden nap. Mit csinálhatnak ilyenkor?

Más gyerekek/fiatalok meg persze tudnak éjjel 3-ig is beszélni mert fent vannak neki egy csomóan.

14/F


2010. aug. 7. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
biztosan buliznak, vagy csak valami dolguk akadt, netán álmosak, vagy csak nyugodtan akarnak netezni...
2010. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
húúúúú milyen szörnyű probléma... kérdezd meg őket mit csinálnak..... amúgy van aki dolgozik -->korán kel, buliba megy, filmet néz stb.. sztem...
2010. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

én szivesen dumálok veled msnen

13 lány.

irjprivi ha vankedved :D

2010. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!