Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A GYK nem enged hozzászólni...

A GYK nem enged hozzászólni egy kérdéshez mert azt írja, hogy a legutolsó 5 hozzászólás az enyém, ez mi?

Figyelt kérdés
Hozzá szerettem volna szólni egy kérdéshez de nagy meglepetésként ért, hogy megtiltotta nekem ezt a műveletet a kérdés címében feltüntetett indokkal. Ez miért van? Természetesen nem szóltam hozzá még ahhoz a kérdéshez.

2020. okt. 5. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanígy jártam én is!

Az utolsó 5-ből kettő valóban az én hsz-om volt, de több nem!

Én se értem.

2020. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Pont most akartam én is erről kérdést kiírni mert ugyanezt kapom pedig még egy válaszom sincs az adott kérdés alatt...
2020. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ja és látszólag random kérdéseknél van ez, más kérdéseknél meg enged válaszolni...
2020. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Énvis kiírta egy ilyen kérxést az elő b, xe a nagy sietségbe egy rossz rovatban...😁


Mi a fene van?

2020. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem most már engedi!

Biztos valami szám.tech. gubanc volt.

2020. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na akkor ez nem egyedi probléma :)
2020. okt. 5. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a háttérben már fejlesztik ezt a funkciót, de most a tesztüzemben még hibát ad vissza. Mondjuk nem lenne hülyeség, rengeteg olyan floodkérdés van, ahol például valaki 20 percen belül 50-60 választ is beküldött egymás után, mert ment a verseny a legtöbb kommentért. Vagy valaki unalmában elkezd egytől ezerig egyesével minden kommentben egy számot beírni. Az ilyeneket simán lehetne tiltani, miközben aránytalanul nem korlátoz senkit a normális használatban.
2020. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!