Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell hozzászólni egy...

Hogy kell hozzászólni egy fiatal (30 alatti) színésznőhőz, akiért mindennél jobban rajongunk, de még akkor is az ájulás környékez, ha csak messziről látjuk?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy lesz lehetőségem találkozni vele élőben, csak fogalmam sincs, hogy szóljak hozzá. Több mint tíz évvel fiatalabb vagyok nála és teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mit mondjak neki. Mit tegyek?

ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK, NEM PEDIG SZIDALMAZÓKAT ÉS LESAJNÁLÓKAT!



2015. dec. 29. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, ő pont ugyanolyan büdöset pukizik, mint te. Ugyanúgy beszélj vele, mint bárki más fiatal nővel. Lehetőleg ne hülyeségeket. Ezt az ájulás környékez dolgot ezt nagyon rejtsd el, mert semmit nem utálnak jobban, mint az ájuldozó embereket.
2015. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
-> #1:ennél tapintatosabban is fogalmazhattál volna...
2015. dec. 30. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocs! De te is lehetnél kedvesebb, amikor kérdezel! Lásd utolsó üvöltöző sorodat!
2015. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!