Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki,milyen tűzijátékot fog...

Tomi198965 kérdése:

Ki,milyen tűzijátékot fog venni szilveszterre és mennyi pénzt tesztek bele?

Figyelt kérdés
Én kb 140 euróért vásároltam,mert most olcsóbb volt!

#szilveszter #petárda #tűzijáték #tűzijáték készlet #petárda vásárlás
2020. okt. 5. 13:26
1 2
 11/14 anonim válasza:
90%

Az lemaradt hogy

16F -voltam :) 10. Komment

2020. okt. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én már vettem egy három katos tűzijáték telepet ami 35 lövéses és 30mm-s meg egy 25 lövéses 25mm-es telepet meg még egy katyusa telepet. Már nagyon várom hogy ellőhessem őket.
2020. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na megjelentek a tűzijáték ellenesek, nektek üzenem hogy mindenki arra költi a pénzét amire szeretné :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: olyan 20 ezer környékén fogok költeni, idén úgyse lesz buli így ennyi bőven elég lesz nekem.


2 kisebb telep és mellé valami aprót: sikoly, vulkán, sárkánytojás (gyerekkori kedvenc)


25/F

2020. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát persze nyugodtan lehet rinyálni, hogy értelmetlen a tűzijáték de kedves értelmi és szellemi fogyatékos élettelen félvén barmok: a kérdés az volt, hogy mit veszel nem az, hogy veszel vagy sem.

Én idén már rengeteg telepet és rakétát veszek pár csomag petárdát és játékos izéket.

Telepből lesz 50mm es is :)

2023. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!