Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit hallott erről a győri...

Ki mit hallott erről a győri iskolai szex sztoriról?

Figyelt kérdés
Ismerem a nőt akiről szó van, de a személyiségi jogok miatt nem írom ide a nevét. Jelenleg angol tanár a Bercsényiben. Na szóval a lényeg: a sztori szerint ez a tanár a Lukács iskola liftjében szexelt egy diákkal. Ki mit tud erről?

2020. okt. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szürreális szintet üti, olyan mint egy pletyka. Ha van is egy titkolt kapcsolata egy tanárnak és diáknak, kizárt, életszerűtlen, hogy pont egy olyan közösségi színtéren csináljanak együtt bármit, amivel lebukhatnának. Legyen az akár csak egy gyanús összenézés vagy érintkezés. Nemhogy a liftben (!) az iskolában (!!) szexelnek (!!!). Nonszensz.
2020. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is kicsit fura, de fél Győr ismeri a történetet. Elsősorban arra vagyok kíváncsi hogy ki hogyan hallotta.
2020. okt. 6. 16:16
 3/5 anonim válasza:

Én is győri vagyok, még soha nem hallottam erről a történetről.

De ha privátban leírnád, azt megköszönném.

2020. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

volt ilyen és lesz is.....

nálunk szalagavatón minden teremben megy a szúrás

oda kell figyelni a sötétben, hogy kit tapizol! :D

2020. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy a Lukácsban nincs is lift.
2021. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!