Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet meleg fiúkkal...

Hol lehet meleg fiúkkal ismerkedni? Nem vagyok meleg, lány vagyok, csak szerintem állati édesek a meleg fiúk és sok helyről hallottam, hogy nagyon jó barátok

Figyelt kérdés
s, mert nem pletykálnak, mint a lányok, ebből a szempontból fiúsak, viszont mindent meg lehet velük beszélni és kedvesek, ebből a szempontból lányosak. És érdek nélkül barátkoznak, ez 100% Szóval szeretnék megismerkedni és barátkozni meleg fiúkkal :D Pécsett, ha lehet de Baranya megye is jó :D Hol találok ilyen helyeket, vagy hol tudok megismerkedni velük? (Kicsit zavaros talán, bocs)
2008. nov. 28. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
te hülye vagy
2009. jan. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
pfff... hát én szívesen ismerkednék, de sajnos én pesti vagyok...
2010. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
valójában, mint meleg fiú kommentelő, erre azt tudom mondani, hogy ha ilyen rasszista "férfik" vannak, akkor bújjanak el az anyjuk szoknyájában, egyébként pesti vagyok:)
2010. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Találtál valakit?
2010. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!