Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Dcninja kérdése:

Hogyan tudnám fejleszteni a szókincsem?

Figyelt kérdés

Szeretek szövegeket írni, kisebb koromban elég sok könyvet is olvastam

de úgy érzem nagyon alap szavakat használok egy szövegírásnál és ezt fejleszteni szeretném valahogyan, olyan szövegeket mint pl: Laza Laca, Ketioz, mikee mykanic,aza



2020. okt. 10. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Olvasással, sok sok olvasással.
2020. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is az olvasást ajánlom. Bármi lehet, a legegszerűbb ha kedvenc témakörből választasz ami leköt.
2020. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát köszönöm akkor folytatom az olvasást, de nem nagyon akar semmi megragadni a fejemben
2020. okt. 10. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet erőltetni hogy eszedbe jusson. De biztos hogy ott van a fejedben csak lehet hogy túl görcsölsz. Lehet hogy akkor fog eszedbejutni amikor nem is számítasz rá. Mondani is szokták hogy aki ír annak kell egy olyan környezet vagy történés ami előhozza az ihletet.
2020. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne úgy olvass, hogy most ragadjanak meg a szavak, hanem élvezetből. Ehhez nem elég egy-két-három könyvet elolvasni, hanem olvasó emberré kell váljál, aki hetente, kéthetente elolvas egy könyvet. Ajánlom pl. Jack Londont, ha fiú vagy, de nem tudom, mit jelentenek azok a szavak (?), amiket fent leírtál, mikee stb.
2020. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ötödik, Ezek nem szavak hanem zenészek és nekik nagyon tetszik a szó használatuk mint pl az ilyen sorai:Ebből sosem elég, eléd rakom, egyél hogy ne legyél

Ilyen búval b@szott egyén, a búval b@szás hegyén

Helyén van az eszed, viszont csak az ami megél

Dolgokat a szíved helyett is, az csak a helyén henyél

2020. okt. 11. 12:33
 7/10 A kérdező kommentje:
és igen amúgy 16 éves fiú vagyok
2020. okt. 11. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jót írt az 5-ös v@laszoló. Olvashatsz még verseket is.
2020. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Cső.

Én is rappelgetek és nekem nagyon komoly terveim vannak ezzel.

Zenét /alapot tudsz írni? Vagy csak szöveg?

Olvasás ajánlom meg kis nyelvtan, mármint ha jobban megérted mások rímet annál könnyebb

Nézz rhyme scheme videókat.

2020. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csaoo igazából csak szövegeket probálgatok 100+ból nekem egy értelmesebb jött ki amire több ember is mondta hogy tetszett azis csak egy verze volt

és köszi ránézek arra amit írtál

2020. okt. 12. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!