Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vadhajtás eltávolítása fizikai...

Vadhajtás eltávolítása fizikai módszerrel?

Figyelt kérdés
A youtube-on láttam egy fékpofából kialkított eszközt, amivel gyökerestől eltávolítható a vadhajtás, surja vagy a kézzel nehezen kihúzható erős szárú gaz. Napok óta keresem, de nem tudom előhozni, bármilyen kulcsszót írok be. Sajnos nem mentettem el, de szeretném ezt elkészíteni. Tudna valaki segíteni, tanácsot adni, hogyan tudnám előkeresni? Nagyon ötletes és egyszerű eszköz, minden anyagom meg van hozzá, csak a műkodési elvére nem emlékszem!

#gyomtalanítás #Vadhajtás eltávolítás #Fékpofából gyomtalanító eszköz #Surja eltálolítás házi készítésű szerszámmal #Selejtes fékpofa újrahasznosítása házilag #Házi készítésű gyomtalanító eszköz
2020. okt. 10. 07:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Van két meggyfám, az egyik rengeteg surját hoz, a másik egyáltalán nem! Ez inspirált a kérdés feltevésére!
2020. okt. 10. 08:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Böngésződ keresési előzményét nézted? Ott biztos megtalálnád.
2020. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, csak az a baj, hogy az "előzményeket" nem tudom kezelni, és szinte biztos, hogy nem magyarul szólt (talán arab írásjelekkel íródott, de ez sem biztos.

Csak a videót ismerném fel, azzal kezdődött, hogy egy férfi előhalászott a hulladékvasak közül egy rozsdás fékpofát meg egy darab laposvasat, és elkezdte készíteni a szerkezetet!

2020. okt. 11. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!