Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok „őszi" illatú...

Hol találhatok „őszi" illatú termékeket (pl. gyertya, kézkrém)?

Figyelt kérdés

Elnézést a kategória választásért, de fogalmam sem volt, hogy ezt hova sorolhatnám.


Leginkább amerikai videósoknál láttam, hogy ott az áruházak tele vannak „őszi" illatú termékekkel. Ott alapból nagy szám az ősz, tele vannak dekorokkal a polcok, így a termékek őszi változata sem maradhat el. Láttam tökös illatú kézkrémet, gyertyát, de Magyarországon lehet kapni bármi ilyet?

Hobbi boltban találtam „pumpkin spice" illatú gyertyát, viszont valami 7000 Forint volt. Igaz, márkás volt, de azt az életben nem venném meg. Bárhol más termék?

Egyébként a tescobol van egy tökillatú gyertyám, 550 Forint volt, és nagyon szeretem. Viszont bármilyen más őszi termékre kíváncsi vagyok.



2020. okt. 11. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a drogériákban szoktam látni illatos gyertyákat, de máshol is biztos van. Almás fahéjas, fűszeres, fenyő illatú stb. A Glade-nek szokott lenni, a többit nem tudom. A tökös dekoráció talán még azért nem volt eddig mert itt nem divat a helloween.

[link]

2020. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!