Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártatok így a Telekommal?...

Jártatok így a Telekommal? Mik a tapasztalatok? (Nintendo switch, telekom)

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete,hogy boltban meg lett rendelve a készülék.

Első héten felhívtak őket, hogy mi a helyzet akkor azt mondták valami papírhiba újraindítják a rendelést. Én azzal számoltam kb mai nap fele megérkezik az új rendelésnek köszönhetően, de nem. Ma azt mondták még pár nap, míg átadják a futárszolgálatnak (GLS), mivel ma még csak "összekészítik a terméket".


Most én ezt megértem, vannak hibák, teljesen rendben van, DE semmiféle értesítést nem kaptam az első hibáról. Vagyis ha én nem hívom őket várhattam volna még egy darabig, hogy kiderüljön a rendelésem vissza lett dobva.

(Pontosan fizetőek és régóta telekomosok vagyunk.)


Illetve ezek után is az hogy kiderüljön mi a hiba stb. eléggé lejebb vitte a véleményem róluk, lényegében nagyot csalódtam bennük. Abban ahogy eljártak ezügyben.


Azon gondolkoztam, hogyha a héten nem jön meg elállok a szerződéstől.



Hasonló tapasztalatok?

Nálatok rendelt termék (NEM telefon) mennyi idő alatt érkezett meg? Mennyire volt zökkenőmentes?



2020. okt. 13. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!