Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csomagküldő cégek hogy...

A csomagküldő cégek hogy rendezik a csomagkiküldést? Nehéz lenne egy reális 8 órás időablakot is figyelembe venniük a címeknél?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk szállítási cím ez lenne: H-CS 8:00-16:00 , ez megoldható lenne technikailag?
2020. okt. 16. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szűkebb időablakot nehéz megoldani. Némileg eltér a saját kocsival szállító áruházak esete, ahol szokott lenni pl. kétórás idősáv is.

Gondolom az is közrejátszhat, hogy könnyebben tudnak tervezni, míg a futárcégeknél sok helyről kell felvenni csomagot, azt bejuttatni a telepre, majd onnan kiszállítani. Az áruházaknál csak kifelé kell koordinálni. Nem biztos, hogy igazam van.

Mi futárcéggel dolgoztatunk, amit délelőtt elvisznek tőlünk, másnap van a címen, de csak azt tudják vállalni, hogy adott napon reggel és késő délután között jut el a vásárlóhoz.

Nem találtunk olyan szolgáltatót, amelyik ennél szorosabban be tudja határolni az érkezését.

2020. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt értem is, ezért írtam 8 órás időkeretet.. .

A problémám ott van, hogy szerintem a legtöbb ember vagy munkában vagy otthon van és ha a futárcégeknek lennének ilyen idősávja amiben ki lehetne választani, hogy abban a sávban akarod és ahhoz adod meg a címet, szerintem jó lenne..

Tehát elkerülhető lenne, hogy munkaidőben az otthoni címre vagy munkaidőn kívűl munkahelyi címre próbálja meg kivinni a futár és így újra meg kelljen kísérelni a kézbesítést..


Tudom vannak csomagpontok stb.. ,de nem minden webshop szerődik ilyenre..

2020. okt. 16. 12:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár lehet, hogy van, amúgy ilyen bizonyos futárcégeknél, csak a webshopok többsége nem hozza fel ezt a lehetőséget.
2020. okt. 16. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
igen, ezt kéne felfogniuk, hogy normális munkaidőben valszeg üres a ház. nem értem miért nem dolgoznak későbbi órákban hét közben (esetleg korábbiban is?), és reggeltől estig hétvégén. főleg ha olyan a csomag amit nem lehet a postaládába beilleszteni (vagy az ajtón levő levélnyíláson bedobni, bár az Mo-n nem olyan elterjedt). lehet hisztizni hogy jaj de én nem akarok későig dolgozni meg hétvégén se, de gondolom ők is szeretnek hétvégén meg késői órában beszaladni valamiért a boltba, meg orvosi ellátást kapni 0-24ben.
2020. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan egyeztetés kéne, hogy munkaidőben, vagy azon kívül.
2021. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!