Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha az...

Mi a teendő akkor, ha az ügyfélkapumhoz nemcsak a jelszavamat felejtettem el, hanem a felhasználó nevemet is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt hittem csak kicsit vagyok hülye és csak a jelszavamat felejtettem el. Kértem újat, de nem stimmelt a felhasználónév sem.


Ilyenkor mi a teendő? Be kell mennem személyesen és újat kérni?

:(


Köszönöm.


2020. okt. 16. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Csak személyes ügyintézés jöhet szóba, bármelyik kormányablaknál el tudod intézni.
2020. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Belinkelem az esetleges kétkedőknek:

[link]

2020. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó a fene! Akkor jól kitoltam magammal. :D köszönöm.
2020. okt. 16. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ötleted sincs a felhasználónévre, amivel próbálkozhatnál?
2020. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Azt hittem a mailcímem az, de nem.
2020. okt. 16. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz könnyíteni a helyzeteden, hogy online foglalsz időpontot. Akkor nem kell várnod, helyben sorszámot sem kell kérned, a foglaláskor kapott sorszámmal hívnak.

Az ügyfélkapu regisztrációra történő időpontfoglalás az egyetlen olyan ügy, ami ügyfélkapus belépés nélkül is végezhető. Nyugodtan válaszd az ügyfélkapu regisztrációt, mert eleve nincs olyan választható ügy, ami neked kell; de ha lenne sem lenne belőle gond.

[link] ← itt a „Bejelentkezés ügyfélkapu nélkül” keretben kattints a „TOVÁBB” gombra.

2020. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2020. okt. 19. 09:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!