Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen munkaidő/...

Banna97 kérdése:

Létezik ilyen munkaidő/ munkavégzés?

Figyelt kérdés

Mekiről lenne szó.

A járvány miatt a testvérem elvesztette a munkahelyét, ideiglenesen ott helyezkedne el.

Beszélt a műszak vezetővel, aki a következőket mondta:

-heti öt nap

-reggel 6 órától este 10-ig

-fizetés nettó 200e


Én ezt furcsállom és nem akarom hogy bele fusson anélkül, hogy biztosak lennénk benne.


Nem kevés ez a fizetés? Rosszul tudom, hogy a munka tvk. alapján nem lehet egy huzamban ennyit dolgozni?


+Tesóm emellett még tanuló is levelező tagozaton tehát meg heti 2 szabadnappal is soknak tartom ezt a munkaidőt.


Ha egy mekis tudna infót adni annak örülök, de más véleménye is érdekel!



2020. okt. 16. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az uzlet nyitvatartasa a 6-22ig? Azon belul valoszinu tobb muszak van.
2020. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi 16 órára ez nagyon kevés. Nem azt mondta a műszakvezető, hogy a 6 és 10 óra közti időtartamban 8 óra, és változó, hogy mikor?
2020. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy akár egyik nap 12 óra, másik nap 4, és munkaidőkeretben elszámolják?
2020. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 6-14 es 14-22 ? Ket muszak (2x8ora)?
2020. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha jól értette a telefonban, akkor így mondta neki.

Hétfőn megy vele beszélgetni, csak gondoltam előtte megkérdezem mennyire reális ez

2020. okt. 17. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12 óránál nem valószínű hogy többet dolgoztatnak. Elvileg illegális bár gyakorlatban munkaidőkeretben megoldható de azért nem gyakori.
2020. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a rabszolgák sem, még a gulágon sem dolgoztak heti 5x16 órát.
2020. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette, hogy nem kell "hatnapozni", tehát a héten 2 szabadnapja biztosan lesz, bár ha munkaidőkeret van, akkor ebben én kételkednék, lehet, hogy összevissza fognak szabadnapokat kiadni Gondolom, hogy reggel 6 és este 10 között bárhogyan beoszthatják dolgozni, általában 4 óránál rövidebb és 12 óránál hosszabb műszak nem szokott lenni

A fizetés hozzávetőleges lehet, pótlékok valószínűleg járnak, délutános/pénzkezelési pótlék, ha kasszában lesz

Mindenesetre kérdezzen rá mindenre alaposan

2020. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!