Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért vállalnátok a dec...

Mennyiért vállalnátok a dec 25-26-i munkavégzést ha egyébként az nem munkaidő? A szokásos bérezés 3x / nap már elfogadható?

Figyelt kérdés

Beesett egy nagyobb rendelés melyet még az idén le kel tudni. Mivel a legtöbben szabi vannak így a főnök próbál berángatni embereket 25-26ra extra napokra.

Ezeken a napokon ugye teljes leállás van senki nem dolgozna.


Mennyiért vállalnátok ezek extra napokon a munkát? Ugyanazt kell csinálni amit egyénként is ugyanúgy 8 órában.

A szokásos munkanapra eső bérem (havibér / 20 ) x 3 az elég lenne egy napra? A kettő napra a duplája?

Ez így reális elvárás a részemről?


2019. dec. 23. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%
Ingyen. Csak Ne kelljen anyósomat nézni. A lába is gombás...pffej
2019. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ugye az adu az én kezemben van mert vagy megadja vagy nem de akkor nem megyek be és neki van nagyobb szüksége rám ebben a szituban.
2019. dec. 23. 19:09
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Reális. Ha egyébként nincs valami programom leszervezve 2-3-szoros pénzért én bemennék.
2019. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kétszeres a szokásos bérezés, ahol van ünnepi munka. Annál többet akkor fizet, ha jófej.

Bemondhatsz 5-szörös bért is, de mivel tuti talál olyat, aki kétszeresen is bemegy, nem fog téged hívni.

2019. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly 3x bér lett volna. (munkáltató adott volna +100%-ot a napibéren felül, + a növelt összeget megadta volna az ügyfél is)


Aztán nem lett belőle semmi.

2019. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Minden eddigi munkahelyemen 200% túlórapénzt fizettek, vagyis 3-szoros fizut, ha ünnepnapon dolgoztam.
2019. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Bemondhatsz 5-szörös bért is, de mivel tuti talál olyat, aki kétszeresen is bemegy, nem fog téged hívni."


Kicsit túlértékeled a helyzetet uis per pillanat ott tartunk hogy az emberek zöme helyből nemet mondott és megmondták semennyiért nem mennek be ünnep melózni pláne nem karácsonykor.

És mivel a termeléshez kell egy minimum létszám így hiába is akadna egy két olyan (hülye) aki bemenne mégis bedől az egész.


Úgyhogy vszínű tényleg mindegy hogy 3x vagy 5x bért kérek mertt ha nem jön össze kb 8-10 ember minimum (és nem jön össze jelen állás szerint) akkor KO.

2019. dec. 23. 19:57
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Egy fillért se fogsz kapni bbalazska
2019. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Eleve alapbér + 100% túlóra +100% munkaszüneti napi pótlék.

Tehát törvényesen ez a minimum. Ha ennyiért nem talált senkit, akkor mondhatsz többet.

Az más kérdés, hogy én ennyiért nem mennék be.

2019. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Én simán bemennék 3x napidíjért, meg akar az új évet id vállalnám.
2019. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!