Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy összegű készpénzt hova...

Nagy összegű készpénzt hova érdemes be tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,személyes tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék kérni. Eladtam a lakásomat 6M Ft-ról van szó. Hova érdemes be tennem..? Bankkártyán gondolkodok, de azon sok a kezelési költség, kártya fenntartási díj stb? Ki mit tudna ebben segíteni? Bankba kb 3 nap múlva tudok menni tanácsot kérni, aki tudna itt pár mondatban segíteni,meg köszönném.

2020. okt. 18. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Betétbe, minimum 3 hónapra. Ha sokáig nem lesz szükséged rá, akkor is rövidebb, de megújuló betétbe, mert így a fordulónapokon a kamat hozzáíródik és kamtozik tovább (kamatos kamat). Ennyivel kockázatosabb befektetést még nem nagyon érdemes szerintem, de a bankban biztos megmondják a tutit.
2020. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
A bankban azt fogják megmondani, mi a legjobb az adott banknak, nem azt, mi a jó a kérdezőnek...
2020. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha en eladnam a lakasomat valoszinuleg pontosan tudnam mi celom a penzzel, miert is adtam el az ingatlanomat.


En eleve nem adnam el az ingatlanomat, hiszen manapság az a legkifizetodobb befektetesi forma, az ingatlannak folyamatosan emelkedik az ara.


Mit csinalj vele 3 honapig amih nem jutsz bank kozelebe? Tedd be a ruhas szekrenybe.

2020. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy kaszinoba es tedd fel a pirosra vagy a feketere. Ha szerencsed van ketszer annyi penzed lesz, ha nincs szerencsed legalabb ez a gond is levan tudva :)
2020. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1/4 válaszoló köszönöm a válaszod.

2/4 válaszoló igen a bankban azt fogják mondnai ami nekik jó azert is mertem feltenni ezt a kérdést erre az oldalra, hogy személyes tanácsokat tippeket olvassak. Azért köszönöm.

3/4 valóban a legjobb befektetés manapság ingatlanba fektetni, de nem jó kedvből adtam el. A lakás 1/2 része az enyém volt és az én részemet adtam el. Volt rá személyes okom. Nem a pénz miatt. És nem 3 honapig nem tudok bankba menni, hanem 3nap múlva leghamarabb munka helyen miatt. Ruhás szekrényben nem szeretnék ennyi készpénzt tartani ami szerintem érthető. Neked is köszönöm a válaszod.

4/4 :) koszi..

2020. okt. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!