Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek miért kiáltják ki...

Az emberek miért kiáltják ki könnyen a másikat trollnak, ha nem ugyanúgy gondolkodik, mint ők!?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ja, téged annak hívtak ma reggel igaz?


Engem is.

2020. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Általában a kommunikációja módjából eléggé lehet rá következtetni, hogy csak ellentétes véleménnyel van, vagy troll. Úgy is lehet valaki troll, hogy ez még saját magában sem tudatosul.
2020. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De könnyebben rámondják, mint más, egyből rosszat feltételez a tömeg!
2020. okt. 19. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Ez pszichológiai okot takar. Amennyiben fenyegetőnek érezzük a másik fél igazát, kifogytunk az érvekből, nem tudjuk befogadni a mondandóját, a lelkünkben keletkező diszkomfort érzés könnyítése miatt egy tisztességtelen eszközhöz nyúlunk. Megkérdőjelezzük a velünk szemben álló memtális képességeit, leh*lyézzük, trollnak nevezzük, mert a véleménye igazságát ezzel akarjuk kissebbíteni.


Röviden szólva, akire ráaggatjuk a troll címet azt figyelembe se kell vennünk, nem számít, haljon meg.

Ugye milyen ócska trükk?


Persze akadnak igazi elmebeteg provokátorok, ők kiérdemlik ezt.

2020. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

@13:06


Azért nézzük meg a ló másik oldalát is, mikor valaki állít valamit, és jól le lehet vezetni érvekkel hogy totálisan nincs igaza. Aztán kínjában már minden baromságot el kezd összehordani, csak hogy a saját téves prekoncepcióját próbálja minden áron igazolni. Szerintem ez is nettó trollkodás.

2020. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.!

Értem kikre gondolsz, bár az utolsó mondatomban nem utaltam erre eléggé.

Te ugyanazon érem egyik felét nézted, én a másikat.

De a troll is ugyanúgy gondolhatja rólunk, hogy antropomorf szereplői vagyunk a beszélgetésnek.

Ki kompetens eldönteni kinek van igaza?

2020. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SinvilasMeldrosa válasza:
Már az is trollkodás, ha valakit lekezelően így hívunk, vagy más negatív jelzőt használunk. Ez a nagyképűség bizonyítéka. A sok kommunikációjára, és eszére büszke ember az érvekből kifogyva maradjon csendben. Ez inkább a bölcsesség jele, mint trollt kiáltani.
2020. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt vettem észre, hogy mindenre rámondjàk, hogy troll meg koronavírus.
2020. okt. 23. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ismered még az oldalt, új vagy itt?
2020. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!