Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Hermetikus...

Voyager24 kérdése:

Mi a véleményetek a Hermetikus Utakon nevű youtube-csatornáról ? Van még igény az ilyen tartalmakra ? Mennyire igényes a csatorna ?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UC-Gx3zCBU1WEdkP3z1cmzbw


ELSŐSORBAN értelmes emberek válaszát várom ! Köszönöm !



2020. okt. 19. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Bár nem vagyok oda a kérdésnek álcázott reklámokért, belenéztem.

Az első benyomásom nem túl pozitív, második meg - ebből kifolyólag - nem lesz.

Kezdem azzal, hogy az álnevek mindig hiteltelenné teszik a tartalmat.

Aztán ott van a téma. Ettől a spirituális - keletibölcsességes - áltudományos hókuszpókusztól nekem a szőr feláll a hátamon. Nem fogok feliratkozni, nem érdekel.

Harmadik negatívum a beszédstílusod. Nem tudom, tudatos-e, szándékos-e, de úgy beszélsz, mintha idiótákhoz, szellemi fogyatékosokhoz beszélnél. Borzalmas.

Viszont amit igazán felháborítónak tartok, és amiért jelentem is a csatornát, az a lopott tartalmak. Nem szégyelled magad, nem sül le a képedről a bőr, mikor más videósok képanyagát ellopod és felhasználod a saját tartalmadhoz? Nem szégyelled magad?! Édesanyád erre tanított? Lopjál, kisfiam nem szégyen az? Mondjuk ez már megmagyarázza, miért nem mersz bemutatkozni...

2020. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó csatorna, kevés ilyen van. Csak így tovább. :)
2021. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 Köszönöm szépen :)
2021. aug. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!