Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a csatornáról?


2019. febr. 9. 15:22
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Ha az egyik oldalról nézem, ez egy a szó legklasszikusabb értelmében vett vlog, még ha néhány tucatklisével – pl. kérdezz-felelek – is van fűszerezve. Vlog, videolog, azaz videónapló. És mint napló nyilván azoknak az érdeklődésére tart számot, akik a csatornatulajdonos közvetlen ismeretségi körébe tartoznak. Ha innen nézem, én nem tartozok közéjük, tehát nem tisztem véleményt írni róla. De ha a csatorna tulajdonosa örömét leli az ilyen tartalom gyártásában és/vagy legalább egy ember érdeklődik az ilyen tartalom iránt, akkor a csatornának van létjogosultsága.


Ha viszont széles közönségnek szánt tartalomként nézek rá, azt a szintet számos szempontból messze alulmúlja. Minden jóindulatom ellenére is amit látok a felszínen, az átlagon aluli beszédkészség, átlagon aluli műveltség, és nagyon úgy tűnik átlagon aluli mentális képességek. Ha a külsőségeken túl a tartalom valódi tartalmára nézek, akkor nem látom azt a valódi tartalmat, ami szélesebb nyilvánosság számára érdekes lehetne, amitől akár csak pár száz néző is késztetést érzene a csatornát követni, a csatornán található bármelyik tartalmat végignézni. Vagy legalábbis bármelyik véletlenszerűen kiválasztott 100 csatornából biztos találni lehet egy tucat olyan csatornát, ami tartalmában is, külsőségeiben is érdekesebb, minőségibb.


De ha mégis úgy érzelmezem, mint klasszikus értelemben vett videónaplót, akkor nincs vele semmi gond, ahogy írtam, ha kedvét leli a tartalomkészítésben, akkor csinálja, ha valakit érdekel, nézze, ehhez semmiféle kritériumnak nem kell kell megfelelnie a csatornának.

2019. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!