Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van tele a youtube ki...

Miért van tele a youtube ki mit vesz és mennyiért,kinek mennyi pénze van,kinek milyen boldog még ha látszat élete is van,akkor,hogy a csajok milyen pénz hajhászok,meg ki milyen menő meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Tudom egy kérdéssel át akartam több különböző dolgot fogni de tényleg annyi ilyen van és most világ szinten írom nem csak magyarország és a fiatalok is e sok hülyeség felé kezdenek elmenni.Jó tudom ezek nem csak a youtubon mennek hanem a közösségi oldalakon is meg szinte mindenhol.

2020. okt. 19. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy közmondás: Egy bolond, százat csinál.
2020. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre van igény?
2020. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mert ezt könnyű csinálni. És mert a hétévesek, akik sokan vannak a YouTube-on élvezik ezt.
2020. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3/


Hát azért nem olyan könnyű csinálni mert egyes dolgokhoz amit említettem nagyon sok pénz kell,mikor pl egyik youtuber a rokonának vagy kinek egy bugatti weyront vett meg ilyenek.

2020. okt. 19. 21:03
 5/7 anonim válasza:
Nem biztos, hogy ő dolgozott meg a pénzéért 🙃
2020. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


Hát az mondjuk igaz de olyan könnyen se lesz mindenki gazdag vagy születik gazdag családba.

2020. okt. 19. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy az ő pénzük, az ő életük. Ha nekik jó, hogy teljesen idegenek miatt elszórják a pénzüket néhány plusz kattintásért, akkor csinálják. Ha meg a szüleik pénze, akkor sem nagyon érdekel. Majd meglesz az eredménye annak, hogy ilyen elkényeztetett gyerekeket neveltek fel. Lehet, hogy nem 1-2 év múlva, de előbb utóbb ez vissza fog csapni.
2020. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!