Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó amit csinálok?jol csinálom?

Jó amit csinálok?jol csinálom?

Figyelt kérdés

Hobim az egészség sport nem vagyok minden napos sportból csak hobbiból.De most mezei munkát végzek reggel 7-este 6 ig egésznap hajolni kel.Most is a derekam fáj.Szedek vitamint egészségesen étkezem

És nálam fejben döl ell akkaratal.példa fejben lelkileg nem vagyok ott nem megy a munka érzem fáradt vagyok.



2020. okt. 22. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A telyesitményemet is szeretném fejleszteni hogy jóban menyen a munka jobam birjam ezért ithon jogázok.
2020. okt. 22. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, hogy a helyesírás is menjen...

Mi a kérdés?

2020. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Annyira agyadra ment a munka, hogy már írni is elfelejtettél. Egyszerűen nem érthető, mit akarsz megkérdezni.
2020. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
👾.
2020. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen amit írsz. A sport nem minden. Ha értelmesen nem tudsz megnyilvánulni írásban az legalább annyira rossz mintha egyáltalán nem mozognál semmit sem. Most a testedet edzed de az agyad szemmel láthatóan nagyon sorvad.


Amúgy meg ha fáj a derekad akkor biztos h nem jó neki a hajolgatás.

2020. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Jó amit csinálok?jol csinálom?"

"Most is a derekam fáj."


Ismét egy ellentmondásos helyesírási bajnokkal van dolgunk.

2020. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!