Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha két ember együtt szenved...

Ha két ember együtt szenved hajótörést egy sziklazátonyon, és semmi esélyük táplálékhoz jutni, melyiknek van több értelme: ha elkezdik fokozatosan egymást fölenni, vagy ha mindenki a saját testéből harap ki darabokat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, most kapcsolom ki a netet.
2020. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem saját magát senki nem fogja megenni, a másikat annál inkább.
2020. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értelmetlen mindkettő, mert akkor hamarabb halnak meg.

Ha már enni akarnak, akkor az egyiknek kell megenni a másikat.

2020. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha az egyikük megeszi a másikat? Az sem garancia arra, hogy meddig kell még kibírnia utána. Nehezen tudom elhinni, hogy ahova "kikötöttek", kiúsztak s a többi, még halakat, vagy kagylókat ne tudnának enni. Igaz, egyoldalú étkezés, de legalább kaja.

A válasz a kérdésedre: egyiknek sincs értelme.


Az csak az Odaát / Supernaturalban van, hogy a szerelmesek az Éhség (mint az apokalipszis lovasa) hatására egymást eszik fel, vagy a leviatánoknál (magyar becenevén Csámcsogók) működik, hogy a hibát büntetve a főnök a hibázó beosztottját saját magával etette fel.

2020. okt. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, hát én erről még csak nem is hallottam, utána kellett nézzek, hogy ez egy sorozat. De ezek szerint másnak is megfordult a fejében a probléma.
2020. okt. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!