Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vatera aukciókból mire érdemes...

Vatera aukciókból mire érdemes vadászni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Amit meg szeretnél venni.
2020. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, amire éppen szükséged van, érdekel, gyújtöd, stb.


Én az 1 ft-os aukciókat (is) szeretem, mert izgalmas, hogy ki nyer a végén, ki a legügyesebb a licitálásban, kicsit olyan, mintha játszanál :-)

Ha meg nincs senki, akkor igen jó áron lehet kifogni dolgokat: vettem már így nyáron 1 ft-ért egy nagyon szuper télikabátot a gyerekemnek, 2-300 ft-ért úszópapucsot, stb.

Egyszer el kellett utaznom, nem volt mobilnetem, beállítottam egy nagyon szép fekete alkalmi nadrágra automatikus licitet (1 ft-on állt) és a végén, mikor hazajöttem, kiderült, hogy 51 ft-ért megnyertem :-)


Jó, persze, a postaköltség azóta igen drága lett, de csomagautomatába kérve vagy több terméket vásárolva ugyanattól az eladótól lehet "csökkenteni" a költségeket.

2020. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pardon :D "gyújtöd" helyett gyűjtöd.
2020. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!