Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csinálok vas öntő formát...

Roadkill kérdése:

Ha csinálok vas öntő formát abből kijön a beton?

Figyelt kérdés
Sziasztok,elnézést a buta kérdésért csak nem tudom,hogy az oké hogy fából szoktak zsalut csinálni,de betonból kellene egy barátomnak kiöntenie valamit és kell hozzá forma és arra gondoltam ha már hegesztő vagyok hogy hegesztek egyet :) Csak most elgondolkodtam rajta hogy ki jön belőle a beton úgy hogy ne kelljen szét szedni a formát :) Előre is köszönöm a válaszokat,jó éjt :)

2020. okt. 27. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, a kint rohadó vödörből is hogy kiesett, nem? :D


Szétszedhetőre tervezném, és még akkor is tennék bele folpackot, ne kelljen vakarni a rozsdát a betonról.

2020. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ki jön belőle a beton úgy hogy ne kelljen szét szedni a formát"


milyen a forma szakiám?

ha egy sima kocka vagy valami hasonló akkor talán. de ha bonyolultabb a forma akkor nem.

nem lehetsz valami okos szaki hallod :DDDDDD

2020. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a folpack-os ötletett,nem nagy forma kell neki kb 20 centis és egy u betű szerűség :) Utolsó ott a pont nem valami okos de legalább vidám munka kedvű :)
2020. okt. 27. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Beton kiöntő formát lehet fából (deszkákból) is összehozni. (szétszedhetőre)

Csak mondom.

De ha fémet szeretnél, tedd azt.

2020. okt. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet fából csak nem igazán értek a fához és fa sincs itthon,vasak meg igen és lehet az lesz+folpack,remélem úgy jó lesz de ha nem akkor bizony fából lesz megcsinálva :) Köszönöm a válaszokat:)
2020. okt. 28. 10:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!