Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valamilyen gyorsgombok a...

Van valamilyen gyorsgombok a Youtube-hoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pontosan hogy mikor egy másik oldalon vagyok és Le akarom állitani a zenét, vagy el akarom inditani. Ne kelljen mindig átmenni a yotube oldalálar hanem elég lenne egy-két gombot megnyomni hogy elinduljon,

2020. okt. 31. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. A YouTube ugye videós oldal, feltételezik, hogy nézed, így rá tudsz kattintani a szünet gombra.
2020. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem bluetooth fülhallgató gombjával működik akkor is, ha háttérben van a böngésző a YouTube videóval, ami épp szól.
2020. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Esetleg egy böngésző bővítmény.

Ha firefoxot használsz ahhoz is biztos van valami.

Ez a lenti nem tudom támogatja-e amit szeretnél.

[link]

2020. nov. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én egy másik böngészőben szoktam futtatni a YouTube-ot, mint amiben netezek, így elég gyors billentyűvel alkalmazást váltani és szóközzel meg lehet állítani.

ráadásul Macen az Opera tud olyat, hogy egy kis lebegő ablakba a többi ablak fölé kiteszi a videót, így tudok bármilyen más művelet közben kis méretben nézni videót és ha a kis ablakra kattintok, akkor megjelennek a videó kezelőszervei, meg tudom állítani, előre-hátra tekerni, méretezni az ablakot, vagy visszatérni nagy ablakba (Windows alatt nem tudom, hogy akár az Opera, vagy bármilyen más böngésző tud-e ilyet).

2020. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!