Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Micsináljak hogy gyorsabban...

Micsináljak hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
15-éves vagyok alig várom hogy 20 legyek . Szerintetek micsináljak hogy hamar teljenek az évek ? Vagy micsináljak ahoz hogy úgyérezem mintha rövidek lenének az évek ?
2010. aug. 9. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
mért akarod hogy gyorsabban teljen az idő? nem akarod kiélvezni míg tini vagy? :O
2010. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem . Utálok gyerek lenni . Én felnőt akarok lenni . De mittegyek azért hogy gyorsabban teljenek az évek ?
2010. aug. 9. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem gáz..

élvezd ki míg te vagy a bulik királya

minden tini bulizik te meg már 20 éves aarsz lenni.. főiskolás/egyetemre menni? :S

2010. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30 nem akarsz lenni?

Én szívesen lennék újra 15.

2010. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utálok bulizni . Utálok gyerek lenni . Én szabad ember akarok lenni . Felnőtt .
2010. aug. 10. 07:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Utálok úgy élni hogy iskolába kell menni meg még nemvagyok 18 és ezért nemihatok meg ienek . Én 20 akarok lenni hogy független ember lehessek egy igazi anarchysta punk
2010. aug. 10. 07:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekként is lehetsz szabad. egyébként meg ha felnőtt lennél akkor dolgoznod is kéne, nem is keveset. és nyári szüneted se lenne. én is utálok iskolába járni, mint kb mindenki, de mivel muszáj, ezért mindenki megpróbálja valahogy túlélni. örülj annak hogy fiatal vagy, mert folyamatosan múlik az idő, és később bánni fogod hogy nem használtad ki míg fiatal voltál. nem kell buliznod, csak csináld azt, amit szeretsz (persze ami még legális :D) mert akkor boldog leszel, és szerintem ez a legfontosabb.

és egyébként ilyen idősen is lehetsz punk.

2010. aug. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!