Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a korosztályomtól....

Félek a korosztályomtól. Elkezdek remegni, a szívem gyorsabban ver, ideges leszek . Akkor is ez történik, ha pl. telefonon kellene vkivel beszélnem. Gyorsan elpirulok és nem merek beszélni. Túl félénk vagyok. Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hogy lehetne.. Mit csináljak? 15/l
2011. okt. 26. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak barátaid, akkor lógj velük sokat, hogy társaságban legyél. Ha valaki elhív új ismerősökhöz, menj vele, barátkozz minél többet. Azért mondom, hogy a barátaiddal és az ő ismerősükkel kezd, mert így nem vadidegenekkel kell dumálnod. Szép lassan kialakul a magabiztosságod, csak ne add fel, és tudd, hogy ugyanolyan vagy mások számára, mint ők neked. :)
2011. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanez van csak én nem csak a korosztályomtól félek hanem mindenkitől ami a munkakeresésben is nagy hátrány. nekem azt mondják h bátorodjak meg, más sztem nem nagyon tudsz tenni
2011. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

De jó lenne ha tudnám a választ. Középiskolás koromban én is ilyen pirulós voltam, ha új emberekkel kellett megismerkedni. Fősulin ez valahogy teljesen elmúlt, ott nem volt semmi ilyen gondom. Most már hogy dolgozom, csak a főnök előtt pirulok el :(... de az is épp elég.

Ja és telefonálni is utálok :) mert nekem is elcsuklik a hangom olyankor :(

2011. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ja igen, meg állásinterjún volt még baromi nagy hátrány :(
2011. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a korosztályommal nem jövök ki gyerek koromban és most se. Nem tudom ha most 19 éves vagyok a legfiatalabb haverom 27 éves. Gyerek koromban is inkább a felnőttekkel jöttem ki jól.közép iskolában volt 4 haverom, de mióta vége a sulinak azóta nem is beszéltem velük. Telefonálni én is utálok, de nem azért mert félek, hanem mert nem látom azt akivel beszélek :)
2013. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!