Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ronthattam el?

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Első evés gimis lettem az előző iskolába meg nem tanítottak úgy ahogy kellett volna és ahova mentem gimibe ott volt szintfelmérő felelés még stb. És nekem mindég 1-es lett de a dolgozat is (azóta már hozom fel magam) és amióta olyen az IQ szinten mindenki kiközösít és senki nem hiv át ha buli van vagy valami.. olyan mintha én más lennék mint a többi mert a többi az okos még minden én meg nem az előző süli végett. Hozzám szólnak még minden csak érzem hogy kiközösítenek amúgy budapestre járok iskolába és volt mikor megnéztek mert vékony vagyok még stb. És mióta rájöttem hogy mindenki hülyének néz akkor én elkezdtem hülyülni kb hülyét csinálni magamból mert már tök mindegy nekem de most eldöntöttem hogy belehúzok még minden. Szerintetek kitudom javítani ezt a hibát, hogy ne közösítsenek ki?
2020. nov. 2. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia lehet én vagyok hülye de kicsit érthetetlenül fogalmaztál. Viszont ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj priviben!
2020. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha butának érzed magad => tanulj, olvass, művelődj. Nem az a jó stratégia, hogy mindegy, és akkor tényleg hülyeként viselkedsz, mert ezzel a rólad kialakult negatív képet erősíted.

Ha vékony vagy => eddz magad, erősíts.

Igen, ha ezeket betartod, változtathatsz.

2020. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!