Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell adózni a youtube...

BodorTibor kérdése:

Hogyan kell adózni a youtube bevételek után?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy az utóbbi időben elgondolkodtam azon, hogy talán csinálok egy youtube csatornát. Persze még csak gondolatban játszadozom a dologgal, szóval sehol nem tartok, csak kíváncsi lennék, hogy hogy kell majd a bevételek után adózni.


Jó tudom én, hogy nem olyan egyszerű pénzt csinálni a youtube-ból, sokmindent kell hozzá. Ezzel én magam is tisztában vagyok.


De, ha esetleg mégis összejönne valami, akkor szeretném tudni, hogy hogyan kell utánna adózni.


Egyrészt arra vagyok kíváncsi, hogy csak egy bizonyos összeg után kell adózni, vagy már pár ezer forint után is muszáj?


Másrészt, arra, hogy hogy kell ezt véghez vinni?

Be kell jelenteni az adóhivatalnál, hogy van egy youtube csatornám, amiből bevételek van, és, hogy vonják le belőle az adót? Vagy hogy van ez?


Sajnos az online keresetek tekintetében nem mozgok valami otthonosan az adót illetően.


Na ez van buta vagyok kérem.🙂



2020. nov. 3. 09:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!