Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden áldott héten hív a...

Minden áldott héten hív a Vodafone. Nem veszem fel. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Utálom ezeket az elégedettség felméréseket, új akciókat, szolgáltatásokat, a reklámokat...és hát persze mi másért hívnának fel.

Volt már néhány szám, amit letiltottam, egy ideig nem hívtak, de persze ez nem akadály nekik.

Ja, semmi kétségem, hogy onnan keresnek. Ezt a számomat sehol nem adom meg kb, ahol igen, azt megjegyzem, mert elég ritka. Csak a családdal használom kb.

Tehát a kérdés, hogy származhat ebből valami hátrány?

Eddig nem tapasztaltam, sőt, kb hetente bombáznak ajándék percekkel, mobiladattal.



2020. nov. 3. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell foglalkozni az ilyesmikkel, hátrány ezért nem érhet
2020. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha minden számlád, meg minden rendben van, akkor semmi bajod nem lehet belőle.


De nem biztos, hogy a vodafontól keresnek, mert lehet, hogy a telefonszámodat valamikor egy teljesen másvalaki használta, és még ő adta meg valahol.

Így jártam én is:

Az új Telekomos számomon valami Lacit kerestek minden nap, amig le nem tiltottam az ismeretlen számról érkező hívásokat.

2020. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

+36 1 510 0950

Ez az, amiről állandóan keresnek.

Nincs semmi tartozás, gond, úgyhogy köszi, továbbra is némítom a hívásukat. :)

2020. nov. 3. 12:53
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Próbáltad már megkérdezni, hogy mit kell tenned azért, hogy ne hívogassanak hetente, sőt úgy általában sosem?

Két vodafone-os előfizetésem van, nem egy ügyfélszámon, plusz vezetékes szolgáltatás is. Egy évben összesen maximum 4-5x keresnek. Most is 2 hónapja van lejárva a hűségem és még nem kerestek.

2020. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfizu kötéskor engedélyzted h ilyennel basztassanak. Nincs ezen semmi meglepő
2020. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a Vodafon!

Tessék, itt a keresési eredmény:

[link]

Mondjuk az azért megérne egy misét, hogy megtudd, hogy honnan szerezték meg a számodat.

A Vodafon marketingcélú telefonos megkereséseit meg letilthatod az ingyenesen hívható ügyfélszolgálati számon.

2020. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!