Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért Magyarországon a (jó...

Miért Magyarországon a (jó eséllyel) legdrágább Európa szerte a mobiltelefonálás?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem az! NEm tudom, honnan szedsz ilyen értelmetlen kijelentést, de nem így van!
2020. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ausztriában, Egyesült Királyságban élő / dolgozó barátaim mondják, hogy havi 10 €-ból, illetve 10 angol fontból áll a számlájuk, miközben azt hallom, beszélhetünk nyugodtan, ingyen hívlak. Nos ez fordítva nem opció.
2020. nov. 4. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert másféle csomagot rendeltél, mint ök?????
2020. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Valóban. Itthon, Magyarországon valóban másféle csomagot rendeltem mint ők.

Most akkor mire is gondolsz?

2020. nov. 4. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy értem, mást tartalmazó csomagot vettél - lehet olyat, ami csak MO-ra érvényes, és csak mobilszámokra, van kártyás feltöltéses meg van olyan is, ami havi fix díj mellett a nemzetközi mobilokra illetve a vezetékes számokra is érvényes.

Ez magyar szolgálatatóknál is megvan, és nem drágább, mint nyugatabbra.

Csak természetesen elöször meg kell keresni, melyik csomag meg melyik szolgáltató az, aki ilyent biztosít. Ha több éve kötött szerzödésed van, akkor ne csodálkozz, azok már böven elavultak.

Egyszerüen tájékozódj!

2020. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs újabb. Előfizetéses vagyok, ezer éve ugyanott. Havi 7.990.- forintot fizetek, amire rájön még a néhány SMS díja.

Olcsó?

2020. nov. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!