Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghibásodott a vincseszterem,...

A Vér Kötelez kérdése:

Meghibásodott a vincseszterem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy kingstone 1terrás vincseszterről lenne szó, tesóm összerakott egy gépet, majd a windows 10 kódot próbálta használni a külső vincsin,a művelet sikeres volt mert sikerült felraknia a windowst a saját gépére, viszont ezután valami történt mert a vincseszteren levő összes adat eltünt, először azt hittem véletlenül leformázta, de mint kideült nem biztos hogy letörlődtek az adatok ugyanis a tárolásra szolgáló részt fel sem ismeri, csak a vincseszter működéséhez használt minimális tárhelyet, ebben kérnék segítséget, hogy mit tehetnék, ha minden kötél szakad akkor megszabadulok az adatoktól, de mivel ez a családi tároló, elég sok emlék van rajta amit kár lenne hagyni elveszeni.

A segítséget előre is köszönöm.



2020. nov. 4. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Amennyiben szükséges megy tudom adni a pontos nevét és fajtáját a vincseszternek.
2020. nov. 4. 16:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg letörölte az adatpartíciót, ezáltal elvesztek az adatok. A lemezkezelőben létre tudod hozni újra, vagy akár törölni a rendszerpartíciókat és az egészre egy nagy partíciót, de teljesen üres lesz.
2020. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg berakni egy másik gépbe, és ott meghajtóként felcsatlakoztatni.

Ha nem boldogulsz, akkor egy pc/laptop szervízben 5 ezerért megcsinálják, ha van rajta valami, ha nincs és fontos emlékek, akkor 10x ennyiért adatmentéssel foglalkozó cég is számításba jöhet :D

2020. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kukiba
2020. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a particiót törölte...
2020. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2020. nov. 6. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor csak hogy tisztázzuk hogy jól értem, itthon nem tudnám úgy megmaszekolni hogy az adatokat visszakapjam?
2020. nov. 7. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!