Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden területen jobbak a férfiak, pl. emberismeret? Könnyebben is tanulnak, gyorsabban gondolkoznak, stb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 23:03
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
én lány vagyok, de rájöttem erre.
2010. aug. 9. 23:04
 2/28 Tomazolika válasza:
Szeretnénk hallani !
2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
a nők feladata tényleg csak annyi, hogy legyenek szépek, főzzenek, mossanak, takarítsanak, asszisztáljanak a férfinek. de ugye az asszisztencia azt jelenti,hogy csak másodlagos. én hülyeségnek is tartom ezt a nagy femminizmust, ami van :D
2010. aug. 9. 23:05
 4/28 anonim válasza:
merre laksz? korod?(:
2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Mert ez az élet rendje! :) Viccet félretéve. Biztos nem mindenben vagyunk jobbak, csak az élet egyes területein.
2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
a nők tudnak egyszerre több dologra figyelni
2010. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

hát köszöntelek a valósságban.

de megsúgom mi nők jobban kommunikálunk :D

L/18

2010. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
A férfi az aktív alkotó, a nő a passzív. Igen, tulajdonképpen nektek kellene támogatni a férfit és terelgetni, csak ne a hülye irányba. Plusz nektek kellene megfelelően nevelni a köv generációt, ami önmagában az élet alapja. A nőiség maga az élet szépsége, pl. én sokszor ha belenéztem egy-egy volt szerelmem szemébe akkor a világot láttam benne. Szóval felejtsétek el a feminista dumát, ne akarjatok ránk hasonlítani. Így lettünk teremtve és kész.
2010. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hitték a középkorban...:)

Nem az ellenkezőjét derítették most ki

2010. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők akiknek férfi gondolkodású agyuk van..Azokkal mi van?:-D

Van ilyen teszt is a net-en.

2010. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!