Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak hogy oldjátok...

Fiúk, férfiak hogy oldjátok meg, hogy a farkatok ne érjen hozzá a wc ülükéhez nagy dolog végzése közben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 08:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Ez kész.......bárcsak nekem is ez lenne a legnagyobb problámám! Ülj hátrébb picit!!!
2011. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%
IVan ket kezem aztan az egyikkel meg tudom oldani h ne erjen hozza! Azt hiszem le kellene tiltani a tanaroknak info oran a netet!
2011. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Gumipókkal kell rögzíteni
2011. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
vagy állva szarsz, én pl le nem ülnék az iskolai wc-re, folyton melléhugyoznak és olyan lesz az ülőke, fúj
2011. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Kéz rá tétellel.Fogással.
2011. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%
eloszoris lealitjuk a faszunkat
2011. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
énis úgygondolom,hogy gumipókkal kell rögzíteni
2012. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Atilluska válasza:
93%

Ez csak lankadt péróval oldható meg, méghozzá a (most még ingyenes) gravitáció segítségével.


Ha már az iskolai és egyéb helyeken történő nagy dolognál tartunk:

1. Letekersz 5 m papírt, amiből gombócot készítesz.

2. Ezzel a gombóccal alaposan végigtörlöd az ülőkét.

3. A gombócot bedobod a vízbe, így ezáltal a lepottyanó anyag nem tudja felcsapni a lukadra a húgyos, szaros vizet.

4. 6-8 db 30 cm-es papírt szakítasz, amivel letapétázod az ülőkét.

5. Bereteszeled az ajtót belülről.

6. Letolod a gatyát.

7. Ráülsz.

8. Rágyújtasz.

9. Szarsz egy embereset.

10. Törlés.

11. WC tartály ürítés

12. Öltözés

13. Még egy WC tartály ürítés, mert a sok papír miatt csak a fele ment le.

14. Lekeféled a kerámiáról az IFA fékcsíkot.

15. Kinyitod az ablakot.

16. Szappan.

17. Kézmosás.

18. Kéztörlés.

19. Kaja a büfében az utánpótlás érdekében.

2012. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyilvános vagy igegen helyen úgy kell csinálni mintha az erdőben kakálnál. Fölötte meg kell tartani magad. Csak akkor van igen nagy gond, ha olyan a wc csésze ahol hátul van a lyuk a vízzel. Amikor lepottyan a termék akkor felspriccel a víz. Ilyen helyen egy kicsit féloldalasan kell célozni, hogy ne a vízbe essen hanem az oldalfalára. Igaz, attól kicsit mázas lesz de nem spricceli össze a segged a fertőző, mindenféle bacival teli lével, ami azért nagyon fontos higénés dolog szerintem, főleg olyan helyen ahol nem lehet utána megmosni.
2012. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
T. Kérdező és Balu: Előtte is mosok kezet kézmosóval, így nyugiban leszorítom a fütyim. Én is utálom a hátsólefolyós Wc-csészét. Kétlapos darabokat tépek a papírból, - 15-20-at,- azt szórom a lyukba. Nem gombócot, mert az nem megy le, és a takarítónő elátkozza az elkövetőt. Ha nagyon ócska a budi, - pl vonaton, - akkor állva.
2012. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!