Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már innen?...

Valaki rendelt már innen? Pocketmyponstar.com

Figyelt kérdés
Sziasztok Nővéremmel rendeltünk innen 10 27.en és meg semmi nem érkezett természetesen előre fizettünk. Van valakinek tapasztalata az oldallal ?

2020. nov. 7. 06:22
1 2
 11/20 anonim válasza:
..Miután kértük a Chargeback-et a Bankban, küldött a Bank egy levelet. Bekérték a tranzakció részleteit november 30-án.. 12.02-án visszakerült a Pocketmyponstar-nak utalt pénz a számlánkra... :)
2020. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Huby54 válasza:

Sziasztok

November 27 én rendeltem egy elektomos rollert. Semmkiféle visszajelzést nem kaptam. Többszöri próbálkozásom, hogy kapcsolatba lépjek az üzlettel eredménytelen volt. Holnap terveztem menni a bankba hogy mentsem ami menthető. Ma este sms érkezett a DBD csomagszállitótól. Értesitettek, csütörtökön (december 10.) kézbesitik a rendelésemet. El sem merem hinni!!!

Ha megérkezik újra irok.

2020. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azta mindenit remélem megkapod a rendelésed!
2020. dec. 10. 07:53
 14/20 Huby54 válasza:
Sajnálom ha valakiben felébresztettem a reményt. Igaz, hogy csomagot hozott a futárszolgálat de nem a pockettől. Tudtomon kivül a nejem is rendelt más terméket de ez a futár értesitéséből nem derült ki. Ma elinditottam a Chargeback-et.
2020. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megírtad 😀
2020. dec. 12. 07:37
 16/20 János63 válasza:

Sziasztok, köszönöm a tanácsot.

Én is dec. 1-én "vásároltam" itt. 10-én még mindig feldolgozás alatt volt, így bementem én is a bankba (K&H). Nagyon segítőkészek voltak, sokat segített, hogy kinyomtattam az előző hozzászólásokat. A visszatérítési kérelmet végül is a gyorsabb ügyintézés miatt az e-bankon keresztül kértem. Nem is kellett volna bemenni a bankba. A pénz dec. 15-én a számlámon volt, nem is hívtak.

Egy tanácsuk volt a bankban, hogy figyeljem a számlát, mivel kártyás fizetéskor azonnal, ellenőrző kód nélkül utalódott a pénz, előfordulhat hogy automatikusan újra leveszik a pénzt, akkor kérjek új kártyát.

2020. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Huby54 válasza:

Tisztelt "károsultak"

Mint írtam december 11.-én elinditottam a pénz visszaszerzési prcedúrát személyesen az OTP -nél. Hétfőn levelet kaptam tőlük, kérték a vásárlás részleteit és az esetleges dokumentumokat. Mivel semmilyen kézzel fogható dokumentumom nem volt, a web oldalról kimásolt képeket és a vásárlás menetét küldtem el a megadott email címre. MIndez kedd este történt. Ma reggel, december 17.-én üzenet az OTP-től, a teljes összeg visszautalva a számlámra.

Köszönet az OTP-nek és az itt kapott segítőknek.

2020. dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 matyo2 válasza:
Sziasztok! Én is egy elektromos rollert rendeltem dec. 6.-án.Sajnos sehol semmi, email el sem megy nekik, az oldalon hiába írok. Ráadásul revolut kártyával fizettem, így hiába mennék a bankomba pénzvisszahívást kérni 😥
2020. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnálom hogy te nem tudsz semmit tenni hogy vissza kapd a pénzed 😪
2020. dec. 20. 06:06
 20/20 anonim válasza:

Nem tudom, hogy babaruhát mennyiért árulnak,

de 15-20 ezer forintért nem lehet elektromos rollert kapni,

az elektromos rollerek ára valahol 150 ezer forintnál kezdődik!!!!


Messziről ordít erről az oldalról, hogy kamu!!!!

2021. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!