Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már innen?...

Valaki rendelt már innen? Pocketmyponstar.com

Figyelt kérdés
Sziasztok Nővéremmel rendeltünk innen 10 27.en és meg semmi nem érkezett természetesen előre fizettünk. Van valakinek tapasztalata az oldallal ?

2020. nov. 7. 06:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elolvastad, a szállítási időről mit írnak?
2020. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen azt írták 10munkanap ami november 10.en telki le viszont a megrendelés státusza meg midnig feldolgozás ezért kezdtem aggódni
2020. nov. 7. 08:38
 3/20 varga róbertné válasza:

Szia

Kaptál már azóta visszajelzést?

Én is szeretnék rendelni erről az oldalról.

2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi 😪 írtam is nekik de válasz nincs...ugy erzem ez egy életre tanuló -pénz volt nekem 😅
2020. nov. 10. 03:04
 5/20 anonim válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok én is, ha valami értesítést, vagy bármi üzenetet kapsz oszd meg velünk légyszi! Regisztráltam, de még visszaigazolását sem kaptam. Remélem szerencséd lesz, de ha jobban megnézzük elég kezdetleges, információban szegény oldal, erős kamu szaggal. Sőt, az ágynemű még drágább, mint 1-2 szuper babaholmi!
2020. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kokenycsaba válasza:
Sziasztok! Én is rendeltem pont hogy baba holmit megörültem, hogy olcsón vannak fent...előre utaltam nem kevés pénzt de azóta semmi megláttam itt ahogy irtátok hogy nem jön meg azóta írtam 4 emailt de egyikre sincs válasz...!! Aki rendelt az tud valamit mondani neki mi a helyzet!??
2020. nov. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem se jött meg semmi amit rendeltem hiába írogatok nekik....sajnos bekell látnunk hogy ez bizony nagy megszívatás és csak a pénz vették el 😪😪
2020. nov. 14. 04:45
 8/20 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


..mi is ugyanígy jártunk, mint páran közületek..


De nincs nagy gond szerencsére. Utána jártam a dolgoknak, ..ráment egy éjszakám, de megérte..


Szóval.. Nekünk sem válaszoltak egyetlen üzenetünkre sem azután, miután kifizettük bankkártyával a rendelt cuccok ellenértékét.


És itt a bankkártyán van a lényeg.


Kevesen tudják (mi sem tudtuk), hogy a legbiztonságosabb fizetési módszer a bankkártyás fizetés. A lényeg, hogy nem minden webshopnak adnak ilyen lehetőséfet, hogy bankkártyával tudjanak fizetni a vásárlók. Viszont, aki kap ilyen lehetőséget (webshop), azoknál a bank utána néz a cégnek, azaz, akinél a bankkártyás fizetés elérhető az oldalán; elvileg ellenőrzött, megbízható.


De.. Esetünkben valami nem kerek ezzel a webshoppal..


Az, hogy a bankkártyás fizetés a legmegbízhatóbb - és most jön a lényeg! -, azért van, mert ha rendeltek valamit és a portéka nem érkezik meg (a mi esetünkben ez áll fent), van egy olyan lehetőség, melyet így hívnak: Chargeback..


A Chargeback gyakorlatban: Bementünk tegnap az OTP-be és azt mondtam az ügyintézőnek (egyéb szolgáltartások menüpont a sorszámhúzónál), hogy Chargeback-et (csérdzsbek) szeretnék indítani egy bankkártyás utalás következtében..


Az ügyintéző Hölgy kérte a Bankkártyát és a személyit és az elmondásunk alapján megcsinálta a jegyzőkönyvet.. Max. 90 nap lehet, mire visszakapjuk az összeget, de ez a gyakorlatban jóval hamarabb megtörténik..


Szóval.. Chargeback... :)


( [link] )

2020. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kokenycsaba válasza:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget akkor ezt elintézzük reméljük sikerül vissza kapni a pénzt! 😊😊
2020. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm hogy megosztottad ezt a lehetőséget, ma voltam is a bankba és felis vette a hölgy a jegyző könyvet 😊 az 1000% hogy soha többet nem rendelek ilyen helyről
2020. nov. 16. 11:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!