Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok kávézó helyett...

Ajánlanátok kávézó helyett valami helyet, ahonnan dolgozhatnék?

Figyelt kérdés
Home officeban vagyok kénytelen dolgozni és néha besokallok, ilyenkor eddig beültem egy kávézóba egész napra és hatékonyan tudtam onnan dolgozni. Az új rendelet miatt ezt most sajnos nem lehet. Tudnátok olcsó coworking irodát, ahova néha be tudnék menni? Vagy bármi más ötlet, pl. valamelyik plázában ha meghagyták az asztalokat a kajás részen és esetleg le lehetne ülni... Minden ötletet köszi!

#COVID #coworking
2020. nov. 12. 12:53
 1/6 anonim válasza:

:D :D :D Hol laksz? Nyilván Pest, de vidéken is vannak plázák. Most soroljam fel az összes plázát, és a város másik végéből megindulsz dolgozni több km-re egy plázába? :D


Amúgy Corvin Pláza, az emeleten a Libri mellett van egy kiülős hely, ha jól emlékszem nemcsak székek, hanem asztal is van, talán magántanári oktatást is láttam ott.

2020. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pest igen... A plázákat ismerem, csak az a baj, hogy több helyen most betiltották az asztalhoz való leülést, elpakolták az asztalokat... Pl. Allé... Szóval kifejezetten személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi, hogyha valaki esetleg tud olyan plázát, ahova még le lehet ülni egy laptoppal, ha kajával nem is...
2020. nov. 12. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Na haragudjál már, de nem lehet valaki annyira sóher, hogy nem tud magának a lakhelyére beköttetni egy internet csatlakozást vagy mobil netet vásárolni a telefonjára, - amit meg lehet osztani! Ne röhögtesd már ki magad! A digitális kort éljük, ember! -Ha képes vagy csövezni azért, hogy megtakaríts havi pár ezer forintot, akkor megérdemled!
2020. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A legkevésbé sem sóherségről van szó, de köszi a kedves gondolatokat... Nem tudom, miből gondolod, hogy nincs itthon internetem, illetve hogy spórolásból akarnék máshol dolgozni... Tudod, egyszerűen csak néha elegem lesz az itthonlevésből, nem tudok egy idő után hatékonyan dolgozni, kell egy kis változatosság. Eddig ilyenkor tök jól jött egy-egy kávézóban dolgozott nap, most ehelyett keresek valami megoldást...

Remélem sikerült kiadnod a feszkódat a válaszírással... Szépeket!

2020. nov. 13. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem azt az időszakot éljük, amikor hasznos dolog feleslegesen kujtorogni. Nem gonoszkodni akartam, egyszerűen csak érdemes lenne valami olyan megoldást keresned, amelyik redukálja a FELESLEGES kontaktot VADIDEGEN emberekkel. És nem értem, mi abban a kihívás, hogy emberi felelőtlenségből/butaságból teszi ki magát, ill. másokat is számos ember teljesen FELESLEGES, ám annál kellemetlenebb következményekkel is lezárulható események sorozatának. A józan ész beszélt belőlem, - semmivel nem viszi előrébb az ügyemet, hogy ha sikerül megbántanom valakit, pláne ismeretlenül. Véleményem szerint más megoldást kellene preferálnod, - nem azt, hogy idegen emberek között teszed ki magad teljesen szükségtelen kockázatoknak.
2020. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül hogy oldottad meg a problémát kérdező?
2021. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!