Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színész szeretnék lenni....

Színész szeretnék lenni. Ehhez feltétlenül szükséges a jó énekhang?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Eszenyi Enikő sem tud énekelni, csak próbálkozik.

Én tagja vagyok egy amatőr színikörnek, ahol mindíg azon van a hangsúly, hogy magabiztosan tudjon az ember, mozogni a színpadon, és fontos, hogy tudjon játszani az arckifejezésekkel, testével, hangjával. Ehhez nem kell jól énekelni, csupán teljes egészében át kell adnod magad a szerepnek, amit megkaptál.

2010. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 M@x ***** válasza:

Nem.

Én se tudok jól énekelni de az iskolában a színjátszókörben mégis jól színészkedek. Tehát ha nem tudsz jól énekelni attól még színészként befuthatsz!

2010. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hubcsa válasza:
Szia:) Késői válaszom...: Nem kell tudni énekelni, de viszont nem árt, ha jársz szolfézsra, hogy legalább botfüled ne legyen, én drámatagozaton vagyok és zenei tehetségem is van, olt zenei vizsgánk és én nameg egy lány kaptunk csak maximális pontszámot, a többiek nem de őket is ugyanúgy felvették.
2017. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!