Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert bantjak az emberek...

Miert bantjak az emberek olyanert egymast, amitől senkinek sem leszs rosszabb?

Figyelt kérdés

Mint peldaul miert kell bantani azt aki fel vag hogy sok penze van, vagy egy influenszerrol kiderul valami mint pl. nem fizetett ki egy grafikust valaki, es baszogatjak erte. Vagy valakit azert mert reakcio videot csinal es masok videojabol huz hasznot, de ettol te nem leszel kevesebb, neked ez nem rossz, mint hogy az sem ha valaki a penzet mutogatja, megis felhuzzak sokan magukat az ilyen dolgokon. (ebbe most nem veszem bele ami negativ hatassal van a nepre mert az jogos.)

De ez az elet szamos teruletere kivetitheto.

Nem ertem miert kell beleallni a masikba ugy hogy ha belegondolsz neked semmivel nem tett rosszat. Lehet velem van a gond hogy az ilyenek nem zavarnak.



2020. nov. 12. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Odú a fejben.
2020. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem fizet ki valakit, az lop. Ki volt?
2020. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak bizonyos elvek, normák. És véleménye is szokott lenni az embereknek. Ez nem bántás.
2020. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Azt hittem a homofóbiát vagy a rasszizmust hozod fel példaként, azok sokkal rosszabbak és sokkal vehemensebbek az emberek akik ezek miatt gyűlölködnek.

De ahogy felettem is írják ha nem fizetsz ki egy szolgáltatást az lopás ami elítélendő. A többivel nekem sincs bajom (reakcióvideók, flexelés)

2020. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam teljesen jol, igaz bun hogy valaki lop es elitelendo, de ez nem nem tartozik mindenfajta idegen emberre akinek semmi kozuk hozza es megis beleszolnak.

A rasszizmus es a homofobia is egy jo pelda erre, te semmivel nem leszel kevesebb ha elnek melegek es latod oket együtt, megis rengetegem bantjak őket.

3. Most a bantasrol van szo konkretan es nem a velemenyrol, az masik dolog hogy neked mivel lessz jobb ha valaki valamit csinal amihez semmi kozod es semmivel nem lessz jobb senkinek ha elmondod neki.

2020. nov. 13. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Okosabbnak és fontosabbnak érzik magukat. Nem is nagyon tudnak jobb módot erre, ezért választják ezt a fura és egyszerű "stratégiát".
2020. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél magyarország utálja már brétúrót, pont azért amit ide leírtál :)
2020. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!