Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Iszonyatosan...

Mit tegyek? Iszonyatosan elegem lett :@

Figyelt kérdés
A fél nyarat azért dolgoztam át hogy a motoromat feltudjam ujjítani mert az előző tulaj nem nagyon vigyázott rá... erre ma elmondja apám h felejtsem el mert a könyvekre gyüjtsem a pénzem és majd ráér utána a motor de ugymondta mintha tudna rá adni pénzt h én felujjítsam pedig nem fog adni és nem is tudok szerezni...jó megértem h ők se tudnak adni most könyvekre de akkor ez kib@aszás most azért dolgozzak amit nekik kéne megvenniük nekem most mit csináljak?
2010. aug. 10. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha átdolgoztad érte a nyarat akkor szerintem újítsd fel a motort kit érdekel:D felújítod aztán ha nem marad pénz a könyvekre neked akkor úgyis muszáj lesz megvennie a faterodnak gondolom. Gondolom berágnak majd de az is kicseszés amit apád mondott.
2010. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is,nyugodj meg.

Tankönyveket kell megvenni?

Arra lehet kedvezményt kérni az iskolában.

Fogadd el,hogy a szüleid próbálnak neked mindent megadni,de ez néha nem jön össze.

Igen,most azért dolgoztál,hogy megvedd a könyveket,és nem a motorra.

Tudod,hogy hány ilyen lesz még az életben?

Hogy valamit eltervezel,és nem úgy alakul?

Ez most sajnos nem úgy alakult.

A szüleid biztos megvennék neked a könyveket,ha tudnák.Próbáld egy kicsit beleképzelni magad az ő helyükbe.Nekik sem jó,hogy nem tudnak neked pénzt adni.

2010. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha átdolgoztad a nyarat, gondolom kerestél annyit, hogy nem az összes megy el könyvekre, marad a felújításra is. Másrészt pedig előbb-utóbb, ha saját lábon kell állnod, valószinűleg tényleg kerülsz majd olyan helyzetbe, hogy nem tudsz megtenni, megvenni olyasmit, amit szeretnél, mert közbejön valami. Gondolom nem vagy már túl fiatal, készülnöd kell erre is. Lehet, hogy a szüleidnek is nagyon nagy segítség lenne az, ha ezzel kisegítenéd őket. Az iskolakezdés úgyis a szülők rémálma, igen kemény pénzek úsznak ilyenkor. Én a helyedben nem sokat vitáznék. Biztos sajnálnám, hogy nem azért dolgoztam, de a lelkemnek egyrészt jobb lenne, hogy "segítettem" nekik.
2010. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!