Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, aki ennyire...

Van még itt olyan, aki ennyire iszonyatosan utálja magát, mint én?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincsxD:D
2011. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a-aaa XD
2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyon utálom magam, de rájöttem, hogy nem érdemes. Ezzel sokan így vannak, de ez alól csak az egoisták kivételek. Nincs semmi értelme, hogy utáld magad, mert akkor csak elzárkózol a világ elől és nem használod ki az életet jó dolgokra. Vagy pedig annyira utálod magad, hogy minden rosszat csinálsz, de ebből előbb vagy utóbb baj lesz. Amikor a tükörbe nézel, ne a hibáidat keresd, hanem a jó dolgokat próbáld észre venni magadon. Tudom, nem mindenki talál magán jót, de hidd el van azért. Mosolyogj a tükörbe, mosolyogj a világra és használd ki, mert csak egyszer élünk, egyszer halunk! :)
2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos semmi jó dolgot nem találok magamon.Nagyon utálom magam, és egyre jobban fogom utálni.
2011. aug. 20. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:
és attól jobb lesz?
2011. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

külsőre vagy belsőre utálod magad?

ha belsőre azon csak te tudsz változtatni,ha külsőre légyszi dobj fel egy képet hadd lássuk mi olyan szörnyű rajtad..:DD

2011. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 22:26-os válaszoló és kérlek rakj fel képet és én felvilágosítalak hogy nem vagy CSÚNYA! Lécci akkor rakj fel egy képet és lássuk!!!
2011. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább belsőre utálom magam, mert egyre jobban eltávolodok mindenkitől, egyre kevesebbet beszélek a többiekkel, nem élvezem az életet, teljesen életunt vagyok, meg már nem is szeretek senkivel lenni, csak egyedül.Meg a magamnakmaradáson kívül nem látom értelmét az életnek.Nem is tudom, mi lesz velem később, teljesen céltalanul élek, meg minden napom egy szenvedés.Nem is akarok élni, komolyan ha halott lennék, majdnem ugyanez lenne a helyzet.
2011. aug. 20. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Na szépen azzal kezd, hogy változtass magadon!Ne undd az életet! Menj a barátaidhoz, ha nincsenek, barátkozz! Ne zárkózz be a szobádba, mert akkor ha lány vagy pasid nem lesz, ha meg fiú vagy, akkor csajod nem lesz!!! És ne utáld magad (még én mondom :D) De és imádok az LB-mel lenni, hülyülünk, szórakozunk, vicces képeket csinálunk, beszélgetünk, elmondjuk a gondunkat egymásnak, a pasikról áradozunk :) na meg minden más. Ha dob a pasi kisírjuk egymás vállán magunkat! HA ő sír én is. Barátok nélkül nem lehet élni, mert ha bajban leszel, nem tudsz majd senkire sem támaszkodni! Miért utálod magad??? Milyen tulajdonságaid vannak??? Hidd el ma ki mentem az utcára, amint kitettem a lábam két sráccal nagyon jól összehaverkodtam és eddig nem bírtam őket, nem lehet élni egyedül!!! Az túl uncsi! Különben hány éves is vagy???? Szerintem ha nem vagy 80 éves akkor még élvezd az életet és ne gondolj a halálra. Mert az már beteges!!!
2011. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menj pszichológushoz. De komolyan, ne kínozd magad azzal, hogy megvonod magadtól a segítséget! Az önutálat már komoly indok, hogy elmenj, és hidd el, segíteni fog. Ha tovább akarsz lépni, csak ezt tudom ajánlani. Ha nem, nem.
2012. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!