Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szivat a postás ezért lehet...

Szivat a postás ezért lehet bejelentést tenni a magyar postán?

Figyelt kérdés
Apám és én ugyanabban a faluban lakunk de nem egy házban, még csak nem is egy utcában. Erre amik jönnek nekem fontos levelek pl csekk vagy bankkártya azt mind apámnak viszi el. Úgy hogy az én lakcímen van rajta. Szóval ezt nem is tehetné meg. Mindezt azért mert ugyanaz a nevünk, és ő szerinte nem tudja kihez tartozik. Mivel még az apám levelei is ide kéne jöjjenek ahol mi lakunk meg az enyém is de a lényeg egyiket sem vihetné oda. Gondol egyet és ezt oda viszi ezt meg ide. Mindig pont az én leveleim kötnek ki ott. Amúgy csak játsza a fejét mert biztos forrásból tudom hogy bele is néz a levelekbe sokszor mert kivancsi szóval tudja mekyik hova tartozik. A másik még ő nem hozhat önálló döntést ami rá van írva oda vigye. Nem kell hozzá nagy iskolai végzettség szerintem. Ezért be lehet jelenteni? A lényeg nem oda viszi a levelet ami rá van írva. Le cseszik majd legalább??

2020. nov. 13. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bemész és írásbeli bejelentést teszel a postán.

Ez személyes adattal való visszaélés.

Téged komoly károk érhetnek, ha nem kapod

meg időben a saját címedre a saját leveleidet.


Apukád meg ne fogadja, ne írja alá, küldje hozzád.

2020. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz mindenképpen, most is csekket várok a navtól és még mindig nincs itt. Nem fogom ezt már tűrni.
2020. nov. 13. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jelentsd be.

ennyi erőval ha van 5 Kovács János a faluban akik nem rokonok akkor mit csinál? minden levelet leadja az egyiknek hogy ossza el?


Nálunk is volt idióta postás, bejelentettük. Ki is rúgták.

2020. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja még annyit, hogy nem biztos, hogy a helyi postán nem biztos hogy továbbítják a panaszodat. Ha nem lesz változás a panasztétel után, akkor tovább kell menni. Nálunk is úgy alakult, hogy a szomszéd város főpostájára mentem be segítséget kérni és valami osztályvezető hölgy segített.
2020. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én, mint egykori postai dolgozó, azt tanácsolom, hogy ha bemész a postára a panaszKÖNYVET kérjed ki, mert különben egy 3példányos panaszLAPOT fognak adni A kettő között az a különbség, hogy a panaszlapra leírt dolgokat a postavezető fogja elbírálni, lehet, hogy nem történik semmi, kap egy ejnye-bejnyét a kézbesítő, a panaszkönyvben leírtakat megkapja a fogyasztóvédelem is, azt muszáj komolyan venniük
2020. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom védeni a postást, mert nyilván arra a címre kell kézbesíteni, ami a levélen van.(német postánál dolgozom) de:

1. tisztáztad vele ezt személyesen is, vagy te is az a fajta vagy aki face to face be van szarva ezt közölni, és inkább szalad rögtön panaszkodni.

2. honnan veszed, hogy beleolvas a levélbe? fel volt bontva? egy jól lezárt borítékon azért egy felnyitás igencsak meglátszik, ha kaptál ilyet, miért nem tettél rögtön panaszt?

Valamiért tuti, hogy szivat téged, ok nélkül nem tudom elképzelni, hogy a leveleid szándékosan ne neked kézbesítené ki.

2020. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!