Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Guy of Gisborne szerelmes...

Guy of Gisborne szerelmes Marian-en kívül másba is?

Figyelt kérdés
A Robin Hood című BBC-s sorozat 3. évad 9. részében megjelenik egy Mag Beneth nevű fiatal lány, akinek a cellája szomszédos Gisborne-éval. A részletek egyre mélyebbre menőbbek kettejük között, majd végül kedvesen/lágyan szól a lányhoz, sőt Isabella-nál még azért is könyörög, hogy Mag életben maradjon. A végén persze a lány halálánál lágy és szomorú, majd meg is csókolja őt. A lány a halála előtt ugye bevallja, hogy szereti, de ő csak mosolyog, majd Mag halála után sírva fakad. Nem tudom miért, de nekem az volt az érzésem, hogy beleszeretett. Viszont az utolsó részben amikor Ő haldoklik azt mondja Robinnak, hogy Marian volt élete szerelme, Mag-et meg sem említi. Most hogy is van ez?? Csak szerintem táplált iránta érzéseket, vagy más is gondolta ezt?

2020. nov. 14. 21:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!