Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van az elhagyatott tixtilü...

Hol van az elhagyatott tixtilüzem?

Figyelt kérdés

Láttam róla képeket és nagyon szeretném körbe járni a helyet.

Tudom, itt bárki bármit mondhat, de tényleg nem a rongálós, graffitis, tárgyakat a helyről elvivős szemnély vagyok.

Csak körbe szeretném járni!


Ha valaki tudja, vagy sejti hol lehet vagy mire gondolhatok, megírná privát üzenet formájában?



#urbex #Textilüzem
2020. nov. 15. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma már nemigen találsz ilyet. Még a 80-as évektől 2009-ig mindent lenyúltak, rablóprivatizéltek.
2020. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üsd be a google-ba,kidobja hogy Óbudán.
2020. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem említeni, hogy nem az óbudaira gondolok (Goldberger). Egy csoportban láttam a napokban, hogy valaki járt egy ilyen helyen és volt textilüzemként nevezte meg.

Ágyak voltak a szobákban otthagyva, takaróval, párnával együtt. Volt egy zongora is a képeken. Illetve rengeteg szövőgép is ott maradt.

2020. nov. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!