Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mardekáros vagy hollóhátnak...

Miléna22 kérdése:

Mardekáros vagy hollóhátnak számítok?

Figyelt kérdés
Minden online Harry Potter-es teszten Hollóhát jött ki nekem, és amikor megtudtam hogy van a pottermore-os kvíz ami az eredeti és az számít (mintha a teszleg süveg mondaná meg) ott viszont Mardekár jött ki. Most akkor szerintetek melyik házhoz tartozom?

2020. nov. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Amelyik neked jobban tetszik.
2020. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Semelyikhez nem tartozol mivel nem léteznek.

Hogy melyikhez szeretnél tartozni ha létezne? Eldöntöd magad,a történetben is lehetett győzködni a süveget. Ha a Hollóhátba vagy a Mardekárba szeretnél tartozni akkor azt mondod neki,nagy eséllyel oda is rak.

2020. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem létezik, de akkor is úgy szeretnék az egyik ház tagja lenni, ami rám illik, nem az alapján, hogy melyiket szeretném.
2020. nov. 15. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Az egész ráillős dolog igazából nem mérvadó. Ha megnézed a főszereplő triót például, Ron egyértelműen hugrabugos, Hermione pedig egyértelműen hollóhátas kellene, hogy legyen. Elég népszerű teória pl, hogy nem a tulajdonságaid alapján kerülsz egy házba, hanem a prioritásaid alapján.


Ha úgy gondolod, a saját érdeked a fontos: Mardekár. Ha a tudás, tanulás: Hollóhát.

2020. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

"van a pottermore-os kvíz ami az eredeti és az számít (mintha a teszleg süveg mondaná meg)"


Ki szerint eredeti? Valaki ezt is elhatározta, kitalálta, megcsinálta.

Miért ér többet, mint bármely más teszt?

Semmi nincs kőbe vésve, és mint előttem írták: az egész mese. Ha egy csomó teszt - ami ugyanúgy kitalált, mint a pottermore - azt mondja: hollóhátas vagy, akkor az vagy.

Szeretnéd? Legyél az, amit szeretnél. Ne egyetlen teszt határozzon meg, ami ugyanannyit ér, mint a többi.

2020. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pipa.
2020. nov. 15. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 Egyetértek veled, csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem Ron semmiképp nem Hugrabugos, hiába érzékeny. A Hugrabugra jellemző szorgalom az már kiesett, a lojalitása, bár nyilván hűséges, többször is meginogott, és kissé hajlamos az önzésre, kevés ember érdekli saját magán kívül (ezt nem voldemorti értelemben véve, csupán nem okoz gondot neki megbántani másokat. A hozzá közel állókkal gondoskodó, de a többi ember annyira nem érdekli).

Ezzel szemben a griffendéli jellemvonásai: önfeláldozó (sakk a Bölcsek kövében pl), bátor, tettrekész.

febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!