Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panelban lakom,elég gyakori a...

Panelban lakom,elég gyakori a dugulás.Panelban mindenkinél sokszor előfordul dugulás? hogy szoktátok megoldani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én például ki szoktam dobni az ablakon a már nem használt motorblokkot, 182 Ah-s akkumlátor, félig elcsócsált tehenet, - nem a WC-ben húzom le. Meg amikor az olajat szőkítem, akkor nem engedem le a csapban a melléktermékeket. A félig elszopogatott tamponokat meg a szemetesbe köpködöm, amit évente kétszer le is szoktam vinni.
2020. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

demarhavagy 1-es... motorblokkot nedodbmárki!! átveszik a méhben!


kérdező:

vegyél pumpát és sósavat és azt a kristályos akármit amit erre lehet használni, majd ha eszembe jut a neve megírom :D

a fetékboltos sósav durva cucc, sokmindent lemar a wc bőzzűró részéből.

lehet nem is a házban van a dugulás, csak nálad, mert elvízkövesedett a wc.


ha nagyon durván visszajön a szennyvíz akkor szólni.kell a társasházkezelőnek!

nálunk is volt olyan, hogy bár mindenkinél lement a kaki, de lent a pincében meg visszajött, mert az utcán volt dugulás.

kijöttek a kamionra szerelt csőgörénnyel és megoldották.

2020. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatosítani kell az emberekbe, hogy nem húzunk le a wcn akarmit. Nem mehet bele kajamaradék, nedves törlőkendő (még akkor sem ha rá van írva a csomagolásra}. Csak és kizárólag wc papír. Egyébként abból sem mindegy milyet használ az ember, sok olyan van ami nem málik szét a vízben, vagy csak nagyon lassan (pl. 4 rétegű) ezáltal össze tud állni és dugulást okoz.
2020. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Steve coach válasza:
Nálam a konyhában volt rendszeres dugulás. (A mosogatásnál mindenképpen bejut a lefolyóba a zsíros víz, ételmaradék...) Végül egy forróvízes, magasnyomású átmosás megoldotta több évre a dolgot. (Ha szükséged van rá, írj privátban és küldüm a szakember telefonját. Nagyon precízen és tisztán dolgozik.)
2021. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!