Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Facebook...

Valaki segítene? Facebook fiókomat zárolták mert valaki lehet feltörte. de már feloldották, de nem tudtam még bejelentkezni mert a biztonság kedvéért tettek rá kétfaktoros hitelesítő kódot. ?

Figyelt kérdés

a facebookon belül kell megnézni, de mivel kivagyok jelentkezve gépen, telefonon nem tudom megnézni. Mit csináljak? Esetleg valaki tudna segíteni?? próbáltam már kód generátor alkalmazással csak ott nem tudom mi az secret key.?


kétfaktoros hitelesítő kód(amikor valaki felszeretné törti a facebookadat megszerzi a jelszót de utána kell egy kód is amit nem tud feltörni mert azt generálódik egy alkalmazáson amit nem tud megszerezni, vagy facebookon belül )



2020. nov. 17. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, kétfaktoros frászbúkot idáig itt még senki sem akart törni.

Ha a tiéd lenne, akkor a telefonodra érkezne a kód.

2020. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!