Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segitene nekem i? Nem...

Balog Szimi kérdése:

Valaki segitene nekem i? Nem tudok bejelentkezni a facebookomba, mert be van állítva a kètfaktoros hitelesítés és nem küldi el a kódot a telefonszámomra, ilyenkor mi a teendő? . Már mindent próbáltam es sehogysem jön össze . Kérem segítsen aki tud.

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Három lehetőség van:


A. Kidobni a telefont.

B. Kidobni a facebookot.

C. Megtanulni füstjelekkel kommunikálni.

2018. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Először is ez a politikai rovat nem tudom hogy tudtad ezt ennyire mellé nyomni


Másododszor pedig írj a facebooknak egy emailt vagy csinálj egy másik fiókot ennyi. Nem értem hogy egyeseknek miért akkora tragédia egy facebook fiók

2018. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez azóta politika mióta én fideszes vagyok...

Azaz sosem volt, és nem is lesz :D

2018. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
irjal a facebooknak, vagy a mikulasnak vagy gyurcsanynak, mas nem tud segiteni...
2018. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
Csinálsz egy új fiókot oszt cső.
2018. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a hasznosabbnál hasznosabb vàlaszokat ,igen sokatbsegitettetek.Nem tudom feltűnt-e nektek hogy segítséget kértem nem megjegyzéseket.Senki sem kíváncsi az idióta megjegyzéseitekre,attól nem lesztek se menőbbek ,keményebbek,inkàbb tartsátok meg magatoknak mert előrébb nem lesztek vele egyrészt,másrészt olyan embert piszkáltok és bántotok akit nem ismertek és egy percet sem ártott nektek.Az okoskodóaknak meg azt üzennem hogy gondolkozzatok mielőtt bármilyen megjegyzést is tennétek a másikra.Lehet hogy valami ika volt annak hogy a poltitikai rovatba írtam ,talán nem engedte a telefonom hogy beállítsam és szartam bele.Talán nem mindenki csak hülyeségekre használja facebookot,arra nem gondolsz hogy valakinek fontos is lehet az életében!? Lehet azon keresztül dolgozik,vagy magamból kiindulva messze van a családjától és csak ezen keresztül tud kommunikálni... mindennek megvan a valódiboka...Jó lenne ha kicsit használnátok az agyatokat ha van... nem csak a rosszindulatú megjegyzéseitekre amikkel bántjátok a másikat.Köszönöm
2018. márc. 20. 07:12
 7/7 anonim válasza:

Szia nem tudom, hogy még aktuális-e a problémád! Vélhetően az ilyen esetek azért fordulnak elő, mert több helyről érzékel a face bejelentkezést netán vpn-t próbálsz használni, vagy más böngészőket amelyek nem voltak alapértelmezésként elmentve.


Ilyenkor általában azt írja ki gondolom, hogy túl sok sms-t kértél az utóbbi időben ami persze hülyeség. Ha ez a felület feljön akkor alatta van egy további lehetőség opció, ott pedig átárínyit a face egy űrlapra, amit ki kell töltened az adataiddal. A személyid fotózd le elölről, hátulról aztán töltsd vissza fel a gépre az űrlapra fel tudod majd később tallózni. Ezután kapsz majd egy e-mailt, amely visszajuttat a profilodba itt pedig már ki tudod kapcsolni a kétfaktoros hitelesítést.

2019. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!